fbpx

kobieca sesja zdjęciowa warszawa

Jestem dyplomowaną artystką fotografką

Od 8 lat pomagam kobietom poczuć się pięknie i swobodnie przed obiektywem. Fotografia to nie tylko mój zawód to moja pasja i życie.

Alicja Ilkiewicz

fotografka

Co mnie wyróżnia?

WYKSZTAŁCENIE FOTOGRAFICZNE

Dyplom Warszawskiej Szkoły Fotografii i Grafiki Projektowej

Studia to nie tylko frajda fotografowania. To mozolne uczenie się postprodukcji, technologii czy pracy z modelem. Pod okiem wybitnych fotografów, m.in. dr. Mariana Schmidta, prof. Wojciecha Prażmowskiego, Katarzyny Widmańskiej czy dr. Grzegorza Jarmocewicza zdobyłam solidny warsztat zawodowy i wypracowałam niezależność artystyczną.

PONAD 8 LAT DOŚWIADCZENIA

Setki godzin za obiektywem i w studiu

Znam do kuchni cały proces produkcyjny. Pracowałam jako producent sesji zdjęciowych i filmów reklamowych. Jako manager dużego studia fotograficznego w Warszawie odpowiadałam od A do Z za logistyczne i planistyczne przygotowanie sesji zdjęciowych. Znam możliwości technologiczne sprzętu, oświetlenia i tajniki przygotowania zdjęć do druku.

KIERUNEK
CZŁOWIEK!

Nauka pozowania i fajna atmosfera na sesji

Wiem, czego najbardziej obawiają się kobiety i co stresuje mężczyzn. Uczę, jak czuć się swobodnie przed obiektywem, pomagam wykreować pożądany wizerunek. Umiem tak pokierować sesją, by stworzyć atmosferę zaufania, która pozwala się otworzyć. A wszystko po to, by pokazać na fotografii unikalne piękno człowieka.

Nagrody i wyróżnienia

“Nowe Ateny”

Mój projekt Nowe Ateny w 2019 roku otrzymał wyróżniona w trzech międzynarodowych festiwalach fotografii: International Photography Grant, ND Photography Awards oraz Białystok Interphoto. 

Projekt "Nowe Ateny"

Jestem fotografem z Warszawy Moja specjalizacja to...

Fotografia portretowa

Fotografia wizerunkowa

Fotografia rodzinna

Fotografia biznesowa

Fotografia komercyjna

Fotografia ślubna

Do zobaczenia!

Bo każde zdjęcie zaczyna się od spotkania