fbpx

Sesja wizerunkowa – artystycznie i architektonicznie

Profesjonalnie z artystycznym zacięciem

Na początek, kilka słów o tym czy warto inwestować w profesjonalną sesję wizerunkową

  To pytanie zadaje sobie każdy prowadzący lub rozpoczynający swój biznes. Wątpliwości jest wiele… 

Największą jest pytanie : czy wpłynie to na postrzeganie mojej firmy i co osiągnę dzięki umieszczeniu swoich zdjęć na stronie internetowej ? 

Odpowiedź jest bardzo prosta :  TAK ! 

  Przede wszystkim rozejrzyj się zobacz jakie zmiany zaszły w budowaniu wizerunku przez ostanie 3-4 lata,jak wyglądają teraz strony internetowe i aplikacje w telefonach,  zauważ że żyjemy w epoce kultury obrazkowej. Posługujemy się coraz większa ilością inogrfik, ikon czy zdjęć. Prościej i łatwiej jest umieścić zdjęcie które zobrazuje to co chcemy przekazać odbiorcy niż rozpisywać się o tym. Oszczędzamy nasz cenny czas. 

  Po drugie : pokazujesz wszystkim jak profesjonalnie podchodzisz do tego co robisz, że jesteś profesjonalistą w każdym calu. Jeśli umieścisz na stronie  profesjonalne zdjęcia z sesji wizerunkowej czy biznesowej wysyłasz wszystkim informację że wszystko dopinasz na ostatni guzik i nic nie umknie twojej uwadze. 

  Po trzecie: twoja firma nabierze “ludzkiej twarzy”. Ocieplisz wizerunek swój i twojej firmy, pokażesz że za literkami i cyferkami stoi człowiek z krwi i kości. Wszyscy lubimy wiedzieć i widzieć z kim rozmawiamy 🙂 

  Po czwarte i najważniejsze : każdą sesję wizerunkową możesz dokładnie wyreżyserować czy zaprojektować tak, aby maksymalnie pokazać kim jesteś i czym się zajmujesz. Pamiętaj że obrazy mówią, ty możesz dzięki takiej sesji zdjęciowej pokazać swoją pasję, osobowość, otwartość. 

Podsumowując, nie zastanawiaj się dłużej czy warto inwestować w wizerunkowa sesję zdjęciową bo naprawdę WARTO! 

Wizerunkowa sesja zdjęciowa w artystycznym (architektonicznym) klimacie

  Sesję wizerunkową którą zamieściłam poniżej wykonałam dla firmy projektowej, a właściwie dla głównych architektów – właścicieli firmy. Trzech szalenie charyzmatycznych Indywidualistów i równie intrygująca Pani. 

Sesja miała pokazać ich artystyczna stronę, dbałość o detale i szczegóły a także pokazać ich charakter. 

Przygotowania trwały kilka tygodni, podczas których poznawaliśmy się, analizowaliśmy stylistykę sesji oraz różne warianty postprodukcji. 

Klienci zdecydowali się na sesję w stylu znanego fotografa Platona, w wersji czarno – białej. 

Twórcy sesji

Fotografia : Alicja Ilkiewicz

Stylizacja: Przemek Brach

Make Up : Monika Gałecka

Studio : Studio Bank w Warszawie  

Facebook
Twitter
LinkedIn